Venres, 29 Marzo 2019 11:58

Relación de participantes na carreira infantil da ostra 2019

Relación de participantes na carreira infantil da ostra 2019

Relación de participantes na carreira infantil da ostra 2019, rogamos comproben a categoría onde correrán os participantes.

Entrega de Dorsais: Caseta de Turismo do peirao de Arcade Sábado 30 de Marzo de 16,00 a 20,00 horas - Domingo de 09,30 h a 11,30 h.

Horarios:

  • Infantís: 11,30 h.
  • Alevíns: 11,45 h.
  • Benjamines:12,00 h.
  • Pitufos:12,15 h.
  • Chupetes: 12,30 h.

Entrega de premios: 12,45 h.

Concerto Sesión Zume do I Festival de cine e música en familia: 13,00 h.

           
Acha Vidal Nerea 2013 B Pitufo
Agulla Rodriguez Alba 2009 D Alevin
Agulla Rodriguez Lola 2011 C Benxamin
Alvarez Fernandez Lara 2011 C Benxamin
Amigo Jesus Sofia 2013 B Pitufo
Amoedo Castaño Marea 2011 C Benxamin
Amoedo Castaño Vera 2013 B Pitufo
Ande Rodriguez Valentina 2013 B Pitufo
Baña Lorenzo Hugo 2009 D Alevin
Barciela Cruz Daniela 2015 A Chupete
Barciela Pereira Hugo 2009 D Alevin
Barreiro Boullosa Alejo 2013 B Pitufo
Barreiro Couñago Bruno 2011 C Benxamin
Barros Bouzon Matias 2014 A Chupete
Bea Solla Thiago 2014 A Chupete
Bello Ogando Breogan 2008 D Alevin
Bello Sanchez Raquel 2008 D Alevin
Blanco Ballesteros Carla 2011 C Benxamin
Blanco Ballesteros Gabriel 2008 D Alevin
Bouzon Castiñeira Nicolas 2013 B Pitufo
Bouzon Castiñeira Samuel 2013 B Pitufo
Brocos Estevez Abel 2013 B Pitufo
Brocos Estevez Noelia 2011 C Benxamin
Cabaleiro Rodriguez Alejandra 2007 E Infantil
Calvar Mayan Aaron 2015 A Chupete
Cameselle Cebollo Carlos 2013 B Pitufo
Candamo Martinez Alvaro 2013 B Pitufo
Carrillo Coya Xavier 2012 B Pitufo
Carrillo Perez Martina 2011 C Benxamin
Casal Blanco Xoel 2015 A Chupete
Casal Fernandez Gabriel 2015 A Chupete
Castro Lemos Ana 2009 D Alevin
Castro Lemos Noel 2014 A Chupete
Castro Marin Samuel 2011 C Benxamin
Castro Rodiño Ana 2015 A Chupete
Chan Vazquez Dario 2013 B Pitufo
Chan Vazquez Lois 2011 C Benxamin
Collazo Cruz Antia 2011 C Benxamin
Collazo Piñeiro Mateo 2014 A Chupete
Conde Rodriguez Fabio 2014 A Chupete
Conde Vazquez Izan 2010 C Benxamin
Cons Balboa Martina Aisha 2015 A Chupete
Costas Lopez Marcos 2011 C Benxamin
Couso Carballes Leire 2013 B Pitufo
Couto Porto David 2012 B Pitufo
Crespo Farto Martiño 2014 A Chupete
Cruz Cabaleiro Mario 2011 C Benxamin
Curras Carracelas Raul 2012 B Pitufo
Curras Lara Carmen 2014 A Chupete
Del Rio Casal Leo 2009 D Alevin
Des Grande Paula 2013 B Pitufo
Diaz Taboada Mariña 2014 A Chupete
Diaz Taboada Mencia 2011 C Benxamin
Dios Gonzalez Mateo 2014 A Chupete
Dios Padin Adrian 2015 A Chupete
Dominguez Magallanes Artai 2015 A Chupete
Dominguez Neira Sergio 2012 B Pitufo
Dominguez Nuñez Lucia 2015 A Chupete
Duarte Raña Judith 2009 D Alevin
Elghalmi   Roaya 2014 A Chupete
Fernandez Acuña Yoel 2013 B Pitufo
Fernandez Gonzalez Mateo 2011 C Benxamin
Fernandez Gonzalez Nicolas 2015 A Chupete
Fernandez Lopez Daniel 2011 C Benxamin
Fernandez Lopez Hugo 2016 A Chupete
Fernandez Martinez Nuria 2012 B Pitufo
Fernandez Puga Yeiden 2014 A Chupete
Figueroa Fernandez Sabela 2014 A Chupete
Filgueira Lourido Martin 2013 B Pitufo
Fraga Pazos Nerea 2010 C Benxamin
Fructuoso Vacas David 2014 A Chupete
Fructuoso Vacas Eva 2014 A Chupete
Garcia Cobas Alberto 2012 B Pitufo
Garcia Lorenzo Antia 2007 E Infantil
Garrido Escudero Iria 2010 C Benxamin
Gil Fernandez Hadriana 2016 A Chupete
Gomez Campos Lucia 2011 C Benxamin
Gomez Campos Manuel 2009 D Alevin
Gomez Fragueiro Alexia 2008 D Alevin
Gomez Fragueiro Paula 2013 B Pitufo
Gomez Rodriguez Leo 2013 B Pitufo
Gonzalez Bayo Anton 2014 A Chupete
Gonzalez Bayo Vera 2014 A Chupete
Gonzalez Colmeiro Brais 2011 C Benxamin
Gonzalez Loira Zeltia 2007 E Infantil
Gonzalez Perez Hugo 2009 D Alevin
Gonzalez Perez Mario 2012 B Pitufo
Granja Garcia Ramon 2009 D Alevin
Granja Garcia Sabela 2012 B Pitufo
Granja Garcia Uxia 2011 C Benxamin
Gutierrez Fraguas Noa 2011 C Benxamin
Habib Qatfaqui Ayman 2007 E Infantil
Habib Qatfaqui Inas 2011 C Benxamin
Hermelo Seoane Iago 2013 B Pitufo
Iglesias Perez Candela 2010 C Benxamin
Iglesias Perez Nicolas 2011 C Benxamin
Iglesias Rodriguez Paula 2013 B Pitufo
Iglesias Rodriguez Sara 2010 C Benxamin
Juega Vidal Brais 2013 B Pitufo
Justo Doval Diego 2013 B Pitufo
Justo Justo Andrea 2014 A Chupete
Justo Justo Carla 2009 D Alevin
Lage Blanco Clara 2008 D Alevin
Lago Duarte Iria 2014 A Chupete
Landeiro Crespo Xian 2014 A Chupete
Landin Bouzon Jacobo 2009 D Alevin
Landin Bouzon Pablo 2014 A Chupete
Lara Rodiño Quique 2009 D Alevin
Leiro Portela Aldara 2013 B Pitufo
Lomba Cortegoso Olivia 2015 A Chupete
Lomba Otero Lola 2013 B Pitufo
Lomba Otero Olalla 2010 C Benxamin
Lopez Diz Xoana 2016 A Chupete
Lopez Ferradas Luis 2013 B Pitufo
Lopez Gimenez Julia 2015 A Chupete
Lopez Rey Idaira 2014 A Chupete
Lorenzo Ortiz Nadia 2011 C Benxamin
Lorenzo Prado Sabela 2013 B Pitufo
Maquieira Vidal Alba 2014 A Chupete
Maquieira Vidal Cesar 2012 B Pitufo
Marquez Duran Asier 2015 A Chupete
Martinez Garrido Hugo 2013 B Pitufo
Martinez Gonzalez Manuel 2014 A Chupete
Martinez Grandio Icia 2014 A Chupete
Martinez Pazos Alex 2014 A Chupete
Martinez Pazos Carla 2011 C Benxamin
Menendez Nieto Francisco 2014 A Chupete
Messeigeier Perez Ema 2008 D Alevin
Messeigeier Perez Lucas 2014 A Chupete
Miguez Martinez Claudia 2011 C Benxamin
Miguez Miguez Anxo 2010 C Benxamin
Miñan Otero Malia 2015 A Chupete
Miñan Otero Mateo 2011 C Benxamin
Montero Santoro Yasmin 2013 B Pitufo
Montes Vidal Carla 2011 C Benxamin
Moril Reguera Martin 2015 A Chupete
Ochoa Alvarez Hugo 2012 B Pitufo
Otero Roibas Anton 2008 D Alevin
Otero Valladares Blanca 2011 C Benxamin
Outeda Stratta Elias 2009 D Alevin
Outeda Stratta Paula 2006 E Infantil
Outeda Villaverde Rodrigo 2011 C Benxamin
Parga Martinez Martin 2014 A Chupete
Parra Saa Lia 2008 D Alevin
Parra Saa Noa 2008 D Alevin
Patiño Villanueva Lorena 2007 E Infantil
Penedo Cortegoso Leire 2012 B Pitufo
Peña Dosil Martiño 2014 A Chupete
Peres de Lis Obelleiro Rosalia 2015 A Chupete
Perez Lorenzo Brais 2011 C Benxamin
Perez Perez Zoe 2011 C Benxamin
Peteiro Garrido Lemiem 2012 B Pitufo
Pintado Collazo Maria 2012 B Pitufo
Piñeiro Amoedo Eric 2011 C Benxamin
Pires Nieto Martina 2012 B Pitufo
Poceiro Miñan Anxo 2011 C Benxamin
Poceiro Miñan Cloe 2014 A Chupete
Poceiro Miñan Dana 2014 A Chupete
Portela Freire Martin 2009 D Alevin
Portela Freire Oliver 2013 B Pitufo
Portela Loureiro Brais 2013 B Pitufo
Puentes Dacuña Valeria 2015 A Chupete
Puga Lopez Lucia 2008 D Alevin
Puga Lopez Nerea 2008 D Alevin
Reguera Reinoso Bela 2015 A Chupete
Rey Comesaña Pablo 2014 A Chupete
Ribeiro Pombo Iker 2015 A Chupete
Ribeiro Pombo Juan Ricardo 2013 B Pitufo
Rivas Barreiro Artai 2014 A Chupete
Rivas Barreiro Uriel 2013 B Pitufo
Rivas Quintas Oscar 2014 A Chupete
Rodriguez Castellano Alex 2011 C Benxamin
Rodriguez Castellano Alex 2011 C Benxamin
Rodriguez Castellano Marcos 2013 B Pitufo
Rodriguez Crespo Anxo 2010 C Benxamin
Rodriguez Crespo Sabela 2013 B Pitufo
Rodriguez De Sousa Brais 2009 D Alevin
Rodriguez De Sousa Lucia 2011 C Benxamin
Rodriguez Douton Victoria Uxia 2012 B Pitufo
Rodriguez Villaverde Adrian 2013 B Pitufo
Roma Amoedo Diego 2008 D Alevin
Rosales Gallego Marta 2011 C Benxamin
Rosales Gallego Marta 2016 A Chupete
Rosales Gallego Pablo 2007 E Infantil
Saiz Alonso Ainhoa 2012 B Pitufo
Saiz Alonso Aldara 2010 C Benxamin
San Martin Cousiño Ariadna 2009 D Alevin
Sanchez Bello Iria 2011 C Benxamin
Santiago Garcia Alejandro 2011 C Benxamin
Santiago Garcia David 2007 E Infantil
Santome Leiro Alejandro 2006 E Infantil
Santome Leiro Hugo 2009 D Alevin
Santoro Bonfim Daniel 2013 B Pitufo
Santoro Bonfim Guillermo 2009 D Alevin
Seoane Mujico Gabriel 2008 D Alevin
Seoane Piay Andrea 2013 B Pitufo
Seoane Sanmartin Leo 2015 A Chupete
Seoane Sanmartin Mar 2012 B Pitufo
Simes Mendez Samuel 2015 A Chupete
Taboas Ramirez Daniel 2015 A Chupete
Ubeira Martinez Izan 2014 A Chupete
Valiño Fernandez Alba 2016 A Chupete
Varela Alvarez Yago 2013 B Pitufo
Verez Cameselle Matias 2011 C Benxamin
Vidal Miguez Daniel 2010 C Benxamin
Vidal Miguez David 2014 A Chupete
Vidal Vilas Pablo 2014 A Chupete
Vidal Vilas Sofia 2011 C Benxamin
           
           

 

 

Publicado en Deportes e Pavillón


Concellería de Deportes
Pavillón Municipal A Montesiña

Kick Boxing Club Arcade

15-04-2019 / Deportes e Pavillón

A magnífica pista de atletismo cuberta de Expourense, albergou o Campionato Galego de Kick Boxing.  O mellor deste deporte reuniuse en Ourense onde o Kick Boxing Club Arcade logrou 53 medallas participando en dúas das tres probas do campionato Tatami Sport ( point fight e lixeiro contact). 25 ouros, 16 pratas e 12 bronces seguen situando ao Kick Boxing Club Arcade como...