Luns, 27 Marzo 2017 12:20

Resultados IV Carreira da ostra

A IV Carreira Popular da Ostra Arcade-Soutomaior reuniu onte na contorna do peirao de Arcade a dous centenares de atletas de todas as idades, que deron boa conta das diferentes probas por idades nunha mañá fría na que a choiva respectou aos participantes. A carreira reina disputouse sobre un percorrido de 5,8 quilómetros e coroou como gañadores a Manuel Lorenzo (19:11.34) e a Vanesa Insaurralde (25:16.07).

Os podios completáronos Jorge Janeiro (19:15.78) e Diego Pereiro (19:20.65) e Mari Carmen Ventoso (26:15.81) e Ale Alonso (26:27.84).

O Concello de Soutomaior quere agradecer aos voluntarios, policía local de Soutomaior, Motoclub Os Pejos e Club Ciclista Arcade a súa colaboración e facer posible que a IV Carreira Popular da Ostra disputásese sen incidencia algunha.

Os resultados da carreira e os tempos de cada participante pódense consultar en www.cronotec.es/resultados.html

 

POS. DOR NOME TIEMPO T/KM DIF.
1 4 Lorenzo lopez, Manuel 19:11.34 3:37  
2 96 Janeiro Lorenzo, Jorge 19:15.78 3:38 0:00:05
3 25 Pereiro Alonso, Diego 19:20.65 3:39 0:00:10
4 52 Vieites Carballo, Manuel 19:31.92 3:41 0:00:21
5 6 Santiago Estevez, Santiago 19:51.14 3:45 0:00:40
6 56 Piña Gonzalez, Marcos Eduardo 20:18.63 3:50 0:01:08
7 17 Alonso Pazos, Jose Ramon 20:35.05 3:53 0:01:24
8 70 Bernardez Macia, Santiago 20:43.32 3:55 0:01:32
9 37 Feijoo Traveso, Ignacio 20:52.69 3:56 0:01:42
10 65 Gonzalez Piñeiro, Gonzalo 20:53.95 3:57 0:01:43
11 72 Fervenza Fragueiro, Jose Andres 20:57.05 3:57 0:01:46
12 61 Rodriguez Lopez, Gonzalo 21:06.04 3:59 0:01:55
13 55 Ulla Rega, Manuel 21:11.61 4:00 0:02:01
14 50 Fandiño Cerqueira, Manuel Enrique 21:13.68 4:00 0:02:03
15 47 Figueroa Fernandez, Ricardo 21:17.91 4:01 0:02:07
16 53 Iglesias Cabaleiro, Alberto 21:33.83 4:04 0:02:23
17 12 Gil Conde, Alfonso 21:47.68 4:07 0:02:37
18 63 Meis Veiga, Faustino 21:58.40 4:09 0:02:47
19 14 Maceira Gradin, Joaquin 22:05.49 4:10 0:02:54
20 60 Garcia Miñan, Faustino 22:20.76 4:13 0:03:10
21 69 Rodriguez Sartal, Jorge 22:30.31 4:15 0:03:19
22 45 Gomez Gonzalez, Ramon 22:58.74 4:20 0:03:48
23 21 Darriba Barba, Abel 23:01.83 4:21 0:03:51
24 90 Camean Lampon, Juan 23:14.80 4:23 0:04:04
25 84 Hernandez Moldes, Enrique 23:17.18 4:24 0:04:06
26 87 Mariño Garcia, Jose Manuel 23:18.60 4:24 0:04:08
27 80 Rodal Vidal, Jorge F. 23:27.70 4:26 0:04:17
28 11 Chan Sada, Ruben 23:30.09 4:26 0:04:19
29 26 Navia Iglesias, Ruben 23:34.71 4:27 0:04:24
30 16 Gil Martinez, Marcos 23:37.53 4:27 0:04:27
31 62 Dominguez Couñago, Jose Manuel 23:48.56 4:30 0:04:38
32 79 Vazquez Vidal, Antonio 23:57.61 4:31 0:04:47
33 77 Miranda Gonzalez, Francisco 23:59.64 4:32 0:04:49
34 95 Miguez De La Iglesia, Agustin 24:04.71 4:33 0:04:54
35 74 Calvo Lopez, Jose Antonio 24:26.93 4:37 0:05:16
36 59 Mateos Garcia, Guillermo 24:29.73 4:37 0:05:19
37 88 Piñeiro Perez, Juan Miguel 24:30.29 4:37 0:05:19
38 67 Leis Mouriño, Oscar 24:40.14 4:39 0:05:29
39 57 Perez Esco, Francisco 24:47.10 4:41 0:05:36
40 49 Garabatos Barciela, David 24:54.48 4:42 0:05:43
41 27 Cendon Dominguez, Marcos 24:54.72 4:42 0:05:44
42 73 Casal Pazos, Manuel 25:00.66 4:43 0:05:50
43 54 Brocos Baluja, Jose Manuel 25:03.70 4:44 0:05:53
44 134 Insaurralde Ramirez, Vanesa 25:16.67 4:46 0:06:06
45 2 Soto Nogueira, Miguel 25:24.09 4:48 0:06:13
46 23 Gil Alfonso, Israel 25:28.06 4:48 0:06:17
47 75 Bouzon Junquera, Francisco Luis 25:34.41 4:50 0:06:23
48 7 Bouzon Villar, Diego 25:39.38 4:50 0:06:28
49 24 Perez Pichel, Ruben 25:46.22 4:52 0:06:35
50 8 Alonso Novoa, Javier 25:56.39 4:54 0:06:45
51 1 Magdalena, Javi 25:57.37 4:54 0:06:46
52 92 Riera Cachero, Antonio 25:58.91 4:54 0:06:48
53 85 Videira Correa, Alberto 26:01.43 4:55 0:06:50
54 22 Fernandez Pequeño, Francisco 26:07.21 4:56 0:06:56
55 13 Graña Cousido, Javier 26:10.60 4:56 0:07:00
56 150 Ventoso Maneiro, Mñcarmen 26:15.81 4:57 0:07:05
57 124 Alonso, Ale 26:27.84 5:00 0:07:17
58 42 Alvarez Estevez, Oscar 26:28.50 5:00 0:07:18
59 46 Goberna Comesaña, Miguel Angel 26:33.66 5:01 0:07:23
60 76 Vicente Rodriguez, Modesto W. 26:47.37 5:03 0:07:36
61 83 Verdeal Gonzalez, Basilio 26:51.63 5:04 0:07:41
62 10 Jorge Guille, Jonatan 26:54.15 5:05 0:07:43
63 40 Goberna Comesaña, Marcos 27:14.26 5:08 0:08:03
64 145 Miranda Gonzalez, Isabel 27:20.80 5:10 0:08:10
65 9 Romay, Miguel 27:22.69 5:10 0:08:12
66 41 Dominguez Paz, Sergio 27:31.11 5:12 0:08:20
67 136 Sordo Garcia, Maria Teresa 27:35.78 5:12 0:08:25
68 86 Santome Estevez, Bieito 27:47.66 5:15 0:08:37
69 51 Marin, Jacinto 28:00.50 5:17 0:08:49
70 142 Gonzalez Vazquez, Maria Del Pilar 28:05.25 5:18 0:08:54
71 68 Rodriguez Pena, Jorge 28:07.17 5:18 0:08:56
72 20 Rodiño Guzman, Juan 28:22.61 5:21 0:09:12
73 135 Rivas Iglesias, Maria 28:37.64 5:24 0:09:27
74 19 Gonzalez Curro, Braulio 28:56.33 5:28 0:09:45
75 143 Mosquera Rodriguez, Ana Isabel 28:58.83 5:28 0:09:48
76 71 Costa Garcia, Jose Carlos 29:06.12 5:29 0:09:55
77 97 Orge Lorenzo, Manuel 29:18.68 5:32 0:10:08
78 44 Blanco Otero, Miguel 29:19.67 5:32 0:10:09
79 144 Estevez Freire, Maria Elena 29:23.95 5:33 0:10:13
80 34 Frade Agra, Jose Alberto 29:37.57 5:35 0:10:27
81 137 Vilar Vazquez, Leticia 29:49.23 5:38 0:10:38
82 64 Caeiro Casas, Emilio 29:56.91 5:39 0:10:46
83 94 Romero Otero, Santiago 29:59.22 5:39 0:10:48
84 147 Perez Fontenla, Begoña 30:05.29 5:41 0:10:54
85 35 Iglesias Ferreira, Jose Manuel 30:06.90 5:41 0:10:56
86 129 Martinez Gandara, Onaira 30:49.13 5:49 0:11:38
87 38 Portela Alonso, David 30:51.34 5:49 0:11:40
88 131 Fariña Sousa, Noemi 31:16.02 5:54 0:12:05
89 89 Falcon reguera, Luciano 31:33.09 5:57 0:12:22
90 148 Gonzalez Mera, Regina 31:35.21 5:58 0:12:24
91 133 Fernandez Lorenzo, Lidia 32:20.99 6:06 0:13:10
92 141 Gomez Gomez, Rosa 32:33.12 6:09 0:13:22
93 78 Alonso Lago, Jose 32:37.13 6:09 0:13:26
94 81 Reguera Ocampo, Agustin 33:34.07 6:20 0:14:23
95 149 Ferreira Otero, Ana Maria 33:34.85 6:20 0:14:24
96 126 Alonso Garcia, Carolina 33:39.10 6:21 0:14:28
97 28 Gelpi Alvarez, Luis 34:39.86 6:32 0:15:29
98 139 Perez Otero, Ana Maria 34:44.26 6:33 0:15:33
99 66 Gandara Bouza, Jose Alejandro 34:52.91 6:35 0:15:42
100 32 Rivas Martinez, Marcos 35:21.00 6:40 0:16:10
101 127 Vazquez Rosales, Sara 35:46.72 6:45 0:16:36
102 36 Garcia Afonso, Airam 36:40.13 6:55 0:17:29
103 132 Vidal Vilan, Olivia 36:40.66 6:55 0:17:30
104 146 Verea Argibay, Mñ Jesus 38:32.44 7:16 0:19:21
105 140 Sanchez Navia, Angeles 38:32.62 7:16 0:19:22
106 128 Nogueira Garrido, Eloisa 38:53.79 7:20 0:19:43
107 33 Lorenzo Martinez, Jose Ramon 41:29.80 7:50 0:22:19
108 138 Aedo Rodriguez, Zoraika Lucia 41:37.60 7:51 0:22:27
109 82 Barros Abalde, Alejandro 41:45.38 7:53 0:22:34
           
    http://www.cronotec.es/resultados.html      

 


Publicado en Deportes e Pavillón
Descargar adjuntos:

Visto 1657 veces

Escolas Deportivas

 

 

 

Descargas: